Tisztelt márciusi Ruhabörzék résztvevői!

Nagy örömmel tudatjuk, hogy a március 15.-én, 16.-án és 18.-án megtartott ruhabörzén több mint, 90 lakos vett részt, akik, 200-nál több divatos, tavaszi modellel térhettek haza. Viseljék egészséggel!

Köszönjük, hogy megtiszteltek a jelenlétükkel, elfogadták adományainkat!

Boldog perceket töltöttünk újra együtt, látva az örömöt a szemekben. Szeretettel várunk mindenkit a következő alkalommal is! Az eseményről, itt a honlapunkon és a facebook oldalainkon időben tájékoztatást nyújtunk.)

Sose feledjék: JOBBNAK LENNI JOBB!

TÁMOGATÓINK