Kedves Bodonyi lakosok, Fíliatagok, NKK fanok!

Köszönjük, hogy a mai napon is megtiszteltetek bennünket!

Nagy szeretettel adományoztuk a mai kollekciót, ami női táskák, szövettáskák, pénztárcák, nadrágok, farmerek, melegítő együttesek, joggingok garmadájából tebvődött össze.

A mennyiségre és az érdeklődésre tekintettel, kedden (április 29.-én) délután 14 – 17 óráig megismételjük az adományosztást, a szokott helyen K33, (Posta).

Mindenkit szeretettel várunk!

Önkéntes segítők munkáját is szeretettel fogadjuk 13 órától.

TÁMOGATÓINK